MIĘDZYZDROJE

Wakacje na wybrzeżu

Międzyzdroje znajdują się na północno-zachodniej części Polski w województwie zachodniopomorskim. Jest to teren bogaty turystycznie, który zachwyca nie tylko bogatą przyrodą, ale także ogromem atrakcji dla każdego. Wczasy na tym terenie są przyjemne, dzięki czemu większość osób decyduje się na kilkudniowe wakacje. Jest to niezwykle proste, ponieważ na terenie międzyzdrojów znajdują się liczne hotele oraz miejsca noclegowe, które oferują noclegi nad morzem.

Piękna plaża

Międzyzdroje są jednym z najpopularniejszych kurortów nad polskim morzem. Szczególnie kojarzone jest z niezwykłą plażą, na której każdego roku wypoczywa znaczna ilość turystów. Jej znakiem szczególnym jest również molo, po którym przyjezdni chętnie spacerują. Kolejnym obiektem niezwykle ważnym i rozpoznawalnym na tym terenie jest aleja gwiazd. Jest to rozpoznawalna promenada, na której znajdują się odciski dłoni osobistości z różnych dziedzin m.in. aktorów, czy piosenkarzy.

Wakacje w Międzyzdrojach

Co zobaczyć?

Ważnym punktem na mapie turystycznej jest także Woliński Park Narodowy, którego tereny zamieszkują żubry. Jest to cudowne miejsce, aby podczas wczasów zbliżyć się do natury oraz zaczerpnąć trochę wiedzy z zakresu przyrodniczej strony Polski. Ważną atrakcją na tym terenie jest Zagroda Pokazowa Żubrów. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje. Do przyrody zbliży nas również pobyt nad Jeziorem Turkusowym. To malownicze miejsce co roku przyciąga setki turystów oraz wielbicieli fotografii.

Dla miłośników morskim stworzeń Międzyzdroje mają w ofercie Oceanarium. Jest to doskonały pomysł podczas wczasów z dziećmi. Podczas pobytu w tym cudownym miejscu możemy ujrzeć różnorodne gatunki ryb z najróżniejszych zakątków naszej planety. Podczas pobytu w tej malowniczej miejscowości warto również wybrać się nad Kawczą Górę. Jest to zadziwiający punkt widokowy, z którego możemy podziwiać niezwykły krajobraz nadmorskich terenów ze znacznej wysokości. Aby dostać się na szczyt, trzeba włożyć w to trochę wysiłku, pokonując znaczną liczbę schodków, jednak warto podjąć się tego wyzwania, aby finalnie podziwiać niepowtarzalne widoki.

Mapa

© Copyright 2020 Polodowcowa.pl - Polodowcowa Kraina Drawy i Dębnicy